SIA «Akords U» ir licencēts un konkurētspējīgs uzņēmums, kas ieņem stabilu vietu tirgū.

Firma «Akords» dibināta 1990.gada 18.oktobrī kā celtniecības kooperatīvs. Šo gadu laikā firma ir attīstījusies un pat mainījusies, izvēloties un nostiprinot to, kas mūsu spējām ir perspektīvs, un atsakoties no tā, kas neļautu koncentrēties un attīstīt firmas galvenos darbības virzienus, tādējādi 1999.gadā uz šī pamata tika izveidots atsevišķs tirgū konkurētspējīgs uzņēmums «Akords U».
Uzņēmuma «Akords U» galvenie darbības virzieni ir četras savstarpēji saistītas pamatnozares – zāģmateriālu ražošana, koka paneļu māju ražošana, būvuzraudzība, kultūrvēsturisko logu, durvju restaurācija un piektā papildus nozare – lauku tūrisms. Minētās četras sfēras ir savstarpēji ļoti cieši saistītas, tādējādi ļaujot samazināt produktu un pakalpujumu cenas tirgū, un nodrošinot stabilu un līdzsvarotu uzņēmuma attīstību.
Tās ir četras vienlīdz spēcīgas, bet patstāvīgas darbības jomas, kas rada priekšstatu par uzņēmumu «Akords U» kopumā. Daudzi mūs saista tikai ar kokapstrādi vai “gateri”, vēl citiem mēs esam tikai kvalificēti koka karkasa ēku ražotāji vai būvuzraugi, taču patiesībā mēs viena uzņēmuma ietvaros spējam nodrošināt katras atsevišķas nozares dzīvotspēju un attīstību.
Līdztekus produkcijas un pakalpojumu kvalitātei, uzņēmums «Akords U» lielu vērību pievērš optimālai darba organizācijai darbiniekiem ražotnē un objektos. Mēs esam uzņēmums, kas jau sen ir sapratis, ka pareiza pienākumu sadale un precīza darbu plānošana mums palīdz ne soli neatkāpties no galvenā — darba kvalitātes.

Mēs medijos: